• Përbërje natyrale
 • Ndikim të përgjithshëm në përmirësimin e shëndetit
 • Rezultat i garantuar

GoSlim

Çaj për të gjithë ata që ëndërrojnë të humbin peshë

 • Përthith yndyrnat dhe i shndërron ato në energji
 • Heq toksinat nga trupi
 • Redukton oreksin dhe jep energji
 • Heq lëngjet e tepërta nga trupi
 • Prodhon dopaminë (hormoni i lumturisë)
Rezultat i garantuar për çdo moshë

Prodhuar në Amerikë

Ulje deri në 50%

9600 ALL 4800 ALL

Pako 30 me ulje

GoSlim është një sekret i shijshëm energjetik për trup të hollë si njerëzit e famshëm

Produkti më i njohur për humbjen e peshës midis yjeve më të mëdhenj në botë!

Maria, Specialiste, Këshilluese për të Ushqyerit e Shëndetshëm për njerëzit e famshëm, rekomandon pirjen e çajit GoSlim në vend të ngrënies së ushqimeve të lehta dhe/ ose fast food. Çaji për humbjen e peshës GoSlim është një përzierje e bimëve medicinale me një raport veçanërisht të ekuilibruar që intensifikon metabolizmin, nxit tretjen dhe shkatërron yndyrën e grumbulluar në trup. Ky çaj rrit metabolizmin, siguron energji për një jetë më të plotë dhe është i dobishëm për paraqitjen.

 • Mendova se do të mbetesha e dhjamosur për pjesën tjetër të jetës! Sidoqoftë, GoSlim më dha një jetë të re me një trup të hollë!

  Sandra, 28 vjeç

  Menaxhere e personelit

  Përdori GoSlim për 29 ditë

  Rezultati: -14.5 kg

 • Tërë jetën time kam veshur rroba të gjera, duke fshehur trupin tim pa forma. I jam mirënjohëse çajit GoSlim sepse tani vesh vetëm funde të shkurtra dhe kam shumë kortezi!

  Eva, 39 vjeç

  Llogaritare

  Përdori GoSlim për 37 ditë

  Rezultati: -12 kg

 • Falë GoSlim, arrita bark të sheshtë në vetëm një muaj! Kjo është një mrekulli dhe jo dietë!

  Nada, 24 vjeç

  Administratore

  Përdori GoSlim për 31 ditë

  Rezultati: -17 kg

 • Pas shtatzanisë, u bëra si një bretkosë e fryrë ... GoSlim më ndihmoi të humbja peshë. Vajza ime ka përsëri një nënë të këndshme!

  Arta, 33 vjeç

  Avokate

  Përdori GoSlim për 92 ditë

  Rezultati: -28 kg

REZULTATE TË DUKSHME QË NË NGA DITËT E PARA!

Shkencëtarët më në fund kanë zbuluar një metodë të thjeshtë dhe praktike të humbjes së peshës pa ndryshuar stilin e jetës. Ata kanë zhvilluar formulën e çajit GoSlim me një shije të vecantë i cili përmban përbërës natyralë që thithin në mënyrë aktive dhe shkatërrojnë yndyrnat dhe nxjerrin të gjitha toksinat nga trupi. Pesha zvogëlohet, por jo gjinjtë. GoSlim shpejton metabolizmin dhe zvogëlon oreksin, gjë që ju lejon të humbni peshë gradualisht çdo javë pa aktivitet fizik dhe kufizime dietike.

Prodhuar në Amerikë

Përbërje me cilësi të lartë që do t'ju ndihmojë të humbni peshë shpejt dhe në mënyrë të sigurt!

 • Karafil dhe lule kamomili

  Parandalon thithjen e 80% të yndyrës nga ushqimi dhe grumbullimin e tij në trup, si dhe siguron dekompozimin, trajtimin e nxjerrjen e sigurt të yndyrnave të vjetra dhe substancave toksike.

 • Kopër

  Stimulon metabolizmin dhe bën procesin e “vetëpastrimit” të trupit, d.m.th. përpunimi aktiv i yndyrës së vjetër të brendshme, e cila është grumbulluar në ije dhe në bark.

 • Lëvorja e dardhës dhe frutat e bredhit

  Shkatërrojnë dhe eliminojnë yndyrën e tepërt të nënlëkurës së bashku me celulitin, luftojnë varjen e lëkurës dhe ndihmojnë në formimin e trupit të përshtatshëm pas humbjes së peshës.

 • Jamball dhe gjethe bari

  Rrit nivelin e leptinës, që është hormoni përgjegjës për shkallën e shkatërrimit të yndyrës në trup.

Si ta pini GoSlim?

 • Shtoni çaj në një gotë ose filxhan me ujë të nxehtë.

 • Pijeni çajin dy ose më shumë herë në ditë. Rezultatet më të mira arrihen kur çaji pihet në mëngjes, pasdite dhe në mbrëmje para gjumit

 • Kohëzgjatja e rekomanduar e trajtimit - 1 muaj

Me GoSlim, jo vetëm që do të humbni peshë por do të ripërtërini tërë trupin tuaj!

 • Kthen yndyrën në energji dhe jep gjallëri
 • Zvogëlon oreksin dhe shuan urinë
 • Përshpejton metabolizmin
 • Pastron trupin nga toksinat dhe lëngjet e tepërta
 • Prodhon dopaminë (hormoni i lumturisë)

SI DO TË NDRYSHOJË TRUPI JUAJ KUR TË FILLONI TË PINI GOSLIM

 • Dita 1:

  Do të vini re që jeni të ç’lodhur dhe të freskët në mëngjes.

 • Dita 5:

  Trupi juaj po vepron për humbjen e peshës dhe ju filloni të humbni peshë.

 • Dita 10:

  Ju jeni në humor, keni humbur ca peshë dhe vishni rroba 1 masë më të vogël.

 • Dita 21:

  Trupi juaj ripërtërihet, pesha juaj bie dhe pesha e tepërt zhduket.

 • Dita 28:

  Ju keni humbur shumë peshë, vishni rroba me disa numra më të vogël, jeni seksi dhe të gjithë çmenden pas jush!

EFEKTIVITETI I ÇAJIT KONFIRMOHET NGA REZULTATET E PROVAVE KLINIKE TË KRYERA NË KLINIKA NË SHQIPËRI, GJERMANI DHE AUSTRI.

 • Shqipëri

 • Gjermani

 • Austri

 • Këshilli Ndërsektorial për Koordinimin e Çështjeve të të Ushqyerit në Akademinë Kombëtare të Shkencave

Studimi përfshiu 900 persona me 10-40 kg peshë të tepërt

 • Ulje në vëllim nga 11-16 cm

  91%
 • Humbje prej 8-16 kg

  99%
 • Zhdukje e djegësirës në stomak dhe peshës në bark

  100%
 • Gjumë më i mirë dhe rritje të efikasitetit në punë

  97%
 • Reduktim të edemës dhe celulitit

  94%

Organizata Botërore e Shëndetësisë

Të gjitha fazat e testimit konfirmohen nga ekspertë të

Organizatës Botërore të Shëndetësisë

Me GoSlim, ekziston vetëm një hap për të arritur rezultatet e ëndrrave tuaja! Disa nga historitë e 2350 klientëve tanë.

 • Kam ndryshuar plotësisht veshjet e mia, por më e rëndësishmja, kam një të dashur të ri!

  Kristina 30 vjeçe, Tiranë

  Unë jam vetëm 30 vjeçe dhe deri vonë peshoja 80 kg. Kam aq probleme me stomakun sa dietat nuk më bëjnë punë. Në qytetin tonë të vogël është e vështirë të gjesh produkte të dobishme diete. Asnjëherë nuk më ka pëlqyer sporti, thjesht nuk më pëlqente të ushtrohesha. Sidoqoftë, gjithçka ndryshoi kur dëgjova për GoSlim. Është një çaj që shijon si çaji im i preferuar dhe duhet ta pij dy ose më shumë herë në ditë. Prodhuesi gjithashtu rekomandon pirjen e 1.5 litrave ujë në ditë. Për një muaj ndoqa të gjitha udhëzimet dhe si rezultat, pritjet e mia u përmbushën! Vërtetë e mahnitshme! Kam ndryshuar plotësisht veshjet e mia, por më e rëndësishmja, kam një të dashur të ri! Tashmë marr lule, darka dhe bëjmë shëtitje në mbrëmje! Mendova se nuk do ta arrija ndonjëherë këtë në jetën time! Unë po mendoj të filloj një trajtim tjetër për të përmirësuar dhe ruajtur rezultatin tim.

 • Mund të futem në pantallonat që kam veshur para shtatzënisë time të parë!

  Nada 30 vjeçe, Durrës

  Pas lindjes së fëmijës tim të tretë, nuk munda kurrsesi të rikthehesha në formë. Barku i dhjamosur, këmbët e dhjamosura … Më shqetësonin vërtet, por nuk mund të bëja gjë për këtë. Duke qenë nënë e tre fëmijëve, nuk kam pasur shumë kohë të lirë ... Nuk bëhej fjalë për dietat sepse jam alergjike ndaj gjithçkaje dhe ende e ushqej fëmijën me gji. Kjo është arsyeja pse nuk është e thjeshtë të zgjedhësh dietën e duhur. Një fqinje më tha që kushërira e saj shpvtoi nga pesha e tepërt me ndihmën e çajit GoSlim. Udhëzimet tregojnë se ky ilaç magjik eliminon dhjamin nga stomaku juaj brenda një muaji. Sinqerisht, nuk e besoja. Si është e mundur? Me dy gota në ditë, pa asnjë mundim dhe humb peshë? Sidoqoftë, unë kontrollova përbërjen e tij dhe ishte e gjitha e natyrshme, madje lexova edhe komentet. Vendosa ta provoj. Fillova ta pij. Brenda shtatë ditëve, ndjeva ndryshimet e para. Kisha më shumë energji dhe kam fjetur më mirë. Ndoshta është rastësi, por me rregullimin e motit, vajza e vogël të mund të zhvendosej në dhomën e tyre. Pas dy javësh, u peshova dhe nuk u besova syve të mi! Kam humbur ca kile! Muaji nuk kishte mbaruar akoma, dhe tashmë mund të futem në pantallonat që vishja para shtatzënisë time të parë! Burri u bë më aktiv në seks dhe me siguri presim një fëmijë të katërt :). Tani e di se si të rikthehem në formë pas lindjes dhe nuk kam më frikë prej saj.

 • Peshorja nuk gënjen: 18 kg më pak!

  Maria, 34 vjeçe, Fier

  Në moshën 27 vjeçe, kujdesesha në mënyrë aktive për trupin tim. Dukesha mjaft mirë dhe e shëndetshme. Sidoqoftë, vitet dhe ndryshimet hormonale bënë punën e tyre. Nuk kisha forcë ose vullnet për sport dhe dieta. Më është dashur të ndryshoj gardërobën time dhe të blej rroba më të mëdha. Pastaj, akoma edhe më të mëdha ... Kur doja të blija rroba të tjera akoma më të mëdha, një mikeshë më solli çajin GoSlim dhe më tha ta pij çdo ditë. Gjithashtu, ajo më rekomandoi që të pija shumë ujë. Nuk u besoja rezultateve. Imagjinoni habinë time pas një muaji: unë mund të futesha brenda rrobave të mia të vjetra! Për më tepër, ndihem e fortë dhe jam plot energji! Lëkura ime duket shumë më e re. Nuk e di nëse është GoSlim apo rastësi, por peshorja nuk gënjen! Plus, mendoj se jam ripërtërirë me 10 vjet!

 • Jam rikthyer në formën që kisha para shtatëzanisë brenda një muaji.

  Enxhi, 26 vjeçe, Tiranë

  Pas lindjes, ngela me peshë dhe yndyrë të tepërt. Përveç kësaj, gëzimi i të bërit nënë u shoqërua me venat me variçe. Nuk mund të shkoja në palestër kështu. Dhe si mund të humbja peshë pa stërvitje? Kam ngrënë shëndetshëm por nuk më ka ndihmuar. Unë gati sa nuk e pranova pamjen time kur dëgjova nëna në këndin e lojërave që flisnin për një çaj për humbje peshe. Më saktësisht, ata thonin se ishte shaka pasi askush nuk do ta besonte se një filxhan çaji mund të eliminonte yndyrën me lehtësi. Për t’i rënë shkurt, vendosa ta provoj pavarësisht gjithçkaje. Nuk u pendova për asnjë sekondë! Jam rikthyer në formën që kisha para shtatëzanisë brenda një muaji. Tani kam porositur një pako tjetër sepse dua të përmirësoj rezultatin. Nënat i vërejnë ndryshimet e mia me dyshime dhe nuk besojnë se GoSlim të ndihmon. Por unë vë bast që secila prej tyre e ka porositur atë.

SI PUNOJMË NE

 • Porositni tani dhe merreni me ulje

 • Prisni një telefonatë nga këshilltari ynë dhe konfirmoni detajet

 • Ju nuk paguani asgjë derisa të merrni pakon tuaj me postë ose korrier

Nuk ka asgjë më të shijshme sesa të humbasësh peshë me GoSlim!

Ndihmoni trupin tuaj të heqë qafe peshën e tepërt!

Prodhuar në Amerikë

Ulje deri në 50%

9600ALL 4800ALL
 • Përthith yndyrnat dhe i shndërron ato në energji
 • Heq toksinat nga trupi
 • Redukton oreksin dhe jep energji
 • Heq lëngjet e tepërta nga trupi
 • Prodhon dopaminë (hormoni i lumturisë)
 • Përbërje
  natyrale
 • Ndikim të përgjithshëm në përmirësimin e shëndetit

Pako 30 me ulje